BT30-SLN12-63L Weldon End mill držák

Dostupnost: Skladem

554.57 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

BT30-SLN12-63L Weldon End mill držák

Materiál: 40Cr Přesnost:0,005 mm Forma:AD

1 .Platební podmínky:

Přijímáme pouze Podmíněná.

My jen loď objednávky na dodací adresu, kterou jste potvrdil s Podmíněná.Obvinění možná způsobené určení celní je zodpovědný zákazník.

2. Dodací podmínky: DHL ,EMS,TNT,UPS, Atd. Obvykle do 3-5working dnů po zaplacení je potvrzena .

3. Zpětná vazba:

Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité, Pokud jste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, zanechte zpětnou vazbu.

Pokud nejste spokojeni s předměty, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu.

4. Návrat Politiky:

Můžete vrátit zboží do 14dní od obdržení, Položky musí být vráceny v novém stavu, jako obdržel všechny spolu příslušenství a literatury, včetně továrny krabičce.Doprava, manipulace a pojištění je nevratné a kupující je odpovědný za návrat náklady na dopravu a logistiku .Musíte nás kontaktovat do 14 dnů od obdržení.

Aplikace Fréza
Značka RIEHOR
Číslo Modelu BT30-SLN12-63L

Napsat recenzi

BT30-SLN12-63L Weldon End mill držák

BT30-SLN12-63L Weldon End mill držák

BT30-SLN12-63L Weldon End mill držák Materiál: 40Cr Přesnost:0,005 mm Forma:AD 1 .Platební podmínky: Přijímáme pouze Podmíněná. My jen loď objednávky na dodací adresu, kterou jste potvrdil s Podmíněná.Obvinění možná způsobené určení celní je zodpovědný zákazník. 2. Dodací podmínky: DHL ,EMS,TNT,UPS, Atd. Obvykle

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty