RTOYZ Nový, Originální kompletní housing Pro BlackBerry 9700 Bydlení Zadní Kryt Baterie Pouzdro +Klávesnice +Boční Tlačítka + Logo

Dostupnost: Skladem

146.41 Kč

157.50 Kč

-7 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Vlastnosti: 1.100% zbrusu nové. 2.Vysoce Kvalitní a Trvanlivé. 3.Vysoká Kvalita,Perfektní fit. 4.Každý výrobek je testován před poštovné a funguje perfektně.Ale někdy se to zlomit přes dopravu.Obsah balení: 1X plné bydlení

Platba

* Přijímáme AliPay.

* My jen loď na potvrdil, adresu, kterou www.kidscodr.cz.

Návrat

1. Všechny výrobky budou dodávány od www.kidscodr.cz Stojí Doprava ,Epacket nebo doporučeně leteckou poštu z Čína.

2. Prosím, vyčkejte až 72 hodin příprava pro lodní dopravu.Obvykle, budeme posílat balíček do 48 hodin, kdy jsme obdrželi platbu.

3. Nabízíme dodávku kombinovat kupující, kterým nařídil více než jedné položky, jakmile čas od stejném místě, ušetřit část poštovné.

4. Budeme nenese odpovědnost za položku ztráty z důvodu špatného nebo nedoručitelné adresy.

Zákazník Servise

* Pokud jste našli produkt, vada z výroby nebo poškození, prosím, kontaktujte mě do 7 dnů od obdržení položku, kterou chcete zařídit.a budeme v našich silách, aby jste spokojeni.

Pokud jsme schopni, jen platit, aby loď položku (y) zpět, a budeme plně vrátí původní kupní cenu prostřednictvím společnosti check, nezahrnuje přepravní náklady.

* Všechny položky musí být vráceny v "jako nové" stavu, v původním obalu a zahrnují veškeré příslušenství.Produkty se vrátil v poškozeném stavu, bude vrácena k zákazníkovi bez výměny nebo vracení peněz.

Nejsme odpovědni za jakékoliv zboží, které neobdrží, nebo že není vrácen v souladu s následujícími podmínkami:

A) nejsme zodpovědní za jakékoli ztráty v e-mailu při návratu vrácené zboží.

B) Zboží by mělo být řádně zabalené a pojištěné s dopravcem v plné výši nákupu.

C) všechny vrácené položky, které mají žádné známky zneužívání nebo úmyslné poškození bude odmítnuta a vrácena odesílateli na odesílatele náklady.

Děkuji vám za uctění tyto návratové politiky, tak, že můžeme i nadále přinášet skvělé produkty na www.kidscodr.cz!

Zpětná vazba

1) Pokud máte jakékoliv dotazy, Prosím, kontaktujte nás přes www.kidscodr.cz zprávy nebo náš zákaznický servis e-mail .vezměte prosím na vědomí, že e-maily budou zodpovězeny tím, že naše zákaznické služby důstojníků Mon. - Pá. 09:00 - 23:00 (Kromě Svátků)

2), můžete očekávat, že obdržíte odpověď na váš dotaz do 24 hodin. (Kromě Víkendů a Svátků)

Zpětná vazba je důležitá pro všechny z nás, účast na www.kidscodr.cz!Necháme vás pozitivní zpětnou vazbu po vaší dovolené na nás.

3) Odjezdem Negativní zpětnou vazbu, nebo Netural Zpětná vazba není nikdy dobrý způsob, jak vyřešit problém .

Jsme hightly ocení, že se můžete, kontaktujte nás před odjezdem Negativní zpětnou vazbu, nebo Neutrální zpětnou vazbu .Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problémy co nejdříve.

*Zákazník uspokojivá, je náš cíl!Oceňujeme vaši zpětnou vazbu, Prosím, zanechte zpětnou vazbu pro nás, pokud jste obdrželi výrobek, Budeme vás léčit stejným způsobem.Pokud máte jakýkoliv dotaz, Prosím, kontaktujte nás.

Značka RTBESTOYZ
Materiál Plastové
Design BAR
Číslo Modelu Pro BlackBerry 9700
Kompatibilní Značka BlackBerry

Napsat recenzi

RTOYZ Nový, Originální kompletní housing Pro BlackBerry 9700 Bydlení Zadní Kryt Baterie Pouzdro +Klávesnice +Boční Tlačítka + Logo

RTOYZ Nový, Originální kompletní housing Pro BlackBerry 9700 Bydlení Zadní Kryt Baterie Pouzdro +Klávesnice +Boční Tlačítka + Logo

Vlastnosti: 1.100% zbrusu nové. 2.Vysoce Kvalitní a Trvanlivé. 3.Vysoká Kvalita,Perfektní fit. 4.Každý výrobek je testován před poštovné a funguje perfektně.Ale někdy se to zlomit přes dopravu.Obsah balení: 1X plné bydlení Platba * Přijímáme AliPay. * My jen loď na potvrdil, adresu, kterou www.kidscodr.cz. Návrat 1. Všechny

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty