Auto Vrstvou Vosku Proti Poškrábání Auto Polish Tekutý Keramický Plášť Podrobně XR-Hot

Dostupnost: Skladem

114.68 Kč

166.15 Kč

-30 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Auto Vrstvou Vosku Proti Poškrábání Auto Polish Tekutý Keramický Plášť Podrobně XR-Sexy Popis:

Vlastnosti:

1. Snadno eliminovat světelné znečištění a skvrny! -Vysoce kvalitní auto vosk je ideální pro rychlé a snadné skvrnu odstranit dříve, než leštění keramický povlak! Dát vaše auto nový vzhled.

2. Super měkké, super jemný materiál! - Modernizované crystal vzorec, hladší. Pomocí high-kvalitní, čistý karnaubský vosk, nejlepší materiál pro křišťálově pokovování, polysilazane, má odolnější ochranu a větší odolnost proti poškrábání.

3. Bezpečnostní barvy! -Luxusní směs karnaubského vosku a polymeru, může poskytnout silnou a dlouhotrvající ochranu. To udržuje vaše hladkost s lesklou reflexní lesk, který je bezpečný a efektivní u všech typů světlých nátěrů.

4. Ultra-široký rozsah použití! -Je vhodný pro údržbu laku, skla, plastové díly, ozdobné díly, kůže, a pneumatiky pro jakékoliv auto, barva. Je to univerzální auto, krása voskem.

5. Hlavní funkce! -Deoxidize a polské. To může účinně vyplnit jemné škrábance a tvoří ochrannou vrstvu transparentní crystal. Anti - UV vzorec, účinně zabránit stárnutí laku.

Specifikace:

Rozměry výrobku: 150 ml: 83*38mm, 20 ml: 40*18 mm

Net obsah: 150 ml/20 ml volitelné

Balíček Zahrnuje:

1 x auto povlak vosku

Velikost M
Původ KN(Původu)
Typ Kapsy, Multi Nástroje

Napsat recenzi

Auto Vrstvou Vosku Proti Poškrábání Auto Polish Tekutý Keramický Plášť Podrobně XR-Hot

Auto Vrstvou Vosku Proti Poškrábání Auto Polish Tekutý Keramický Plášť Podrobně XR-Hot

Auto Vrstvou Vosku Proti Poškrábání Auto Polish Tekutý Keramický Plášť Podrobně XR-Sexy Popis: Vlastnosti: 1. Snadno eliminovat světelné znečištění a skvrny! -Vysoce kvalitní auto vosk je ideální pro rychlé a snadné skvrnu odstranit dříve, než leštění keramický povlak! Dát vaše auto nový vzhled. 2. Super měkké, super jemný materiál!

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty