Ananas Surf Surf Fin Centrum Single Box 10"(Palců) Longboard AMERICKÉ Základny SUP Příslušenství Noserider Styl

Dostupnost: Skladem

621.11 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

ANANAS SURF singl fin 10" pro longboards, noserider styl a SUP s rozšířenou voštinové konstrukce, která byla navržena s skleněného vlákna a pryskyřice, který je pak nastaven do formy ·Průmysl standardní US fin box kompatibilní 8,8 mm šířka ·Základní: 6.13" / 155 mm ·Hloubka: 10" / 254mm ·Sweep: 46.7 ·Fólie: 50/50 fóliované ·Rady Typy: longboard, SUP, noserider a výkon longboards a hybridní modely · Honeycomb s lehký hexagonální jádro dává tyto ploutve pocit, ze sklo-ons. Navržen s střední flex vzor, pružnější než laminát žebra. Nákup poznámky

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a platit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 pracovních dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nemáme zaručit, dodat čas na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celním odbavení časy v jednotlivých zemích, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Vzhledem k úpravě ruské poštovní politiky, ruský kupující musí vyplnit plné jméno na mezinárodní balíčky.

Vzhledem k úpravě Korea poštovní politiky, Koreyan kupující je povinen vyplnit celní ID na mezinárodní balíčky.

Vzhledem k úpravě Brazílie poštovní politiky,Brazílie post by poplatek 15 reals ($3.50) na objednávku pro všechny mezinárodní balíky zpracovány zvyky.

Zpětná vazba:

Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj podnikání, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.Děkuji!!! Pokud jste nespokojeni s tím, prosím, laskavě kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní a neutrální zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách, aby problém vyřešit a uspokojit vás. Děkuji moc!!!

Poznámka:

Z důvodu rozdílů mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu.

Tam je 2-3% rozdíl podle na ruční měření, prosím, zkontrolujte, zda velikost pečlivě před koupit položky.

Pokud jste zvolili špatnou velikost, nebo špatný základ, obvykle doporučujeme vám, aby to, můžete si prodej svého přítele, nebo jako dárek poslat do svého přítele. Protože dodat náklady, je velmi vysoká, obvykle to nestojí za to vrátit produkt, děkuji!

S pozdravem,

ANANAS SURF

surfovací prkna a příslušenství

Velikost 10"
Hmotnost 280 g
Venkovní Aktivity surfování, sup
Typ Surfy
Původ KN(Původu)
Materiál Honeycomb vláken, skelných vláken, a epoxidové pryskyřice
barva Sky blue/Burgundy/Navy/Lemon
Použitelné Lidí Unisex
Číslo Modelu Single fin 10"
Značka ANANAS SURF
nastavení Jednoho centra finbox

Napsat recenzi

Ananas Surf Surf Fin Centrum Single Box 10

Ananas Surf Surf Fin Centrum Single Box 10"(Palců) Longboard AMERICKÉ Základny SUP Příslušenství Noserider Styl

ANANAS SURF singl fin 10 pro longboards, noserider styl a SUP s rozšířenou voštinové konstrukce, která byla navržena s skleněného vlákna a pryskyřice, který je pak nastaven do formy ·Průmysl standardní US fin box kompatibilní 8,8 mm šířka ·Základní: 6.13 / 155 mm ·Hloubka: 10 / 254mm ·Sweep: 46.7 ·Fólie: 50/50 fóliované ·Rady Typy: longboard, SUP, noserider

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty