Logo Vlastní Lepicí Štítky, Transparentní Vinyl, PVC Samolepky, Nálepka Svatební 50ks/balení

Dostupnost: Skladem

221.83 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Transparentní Vinyl, PVC Samolepky

Vítejte v našem obchodě. Je to transparentní pvc samolepky. Prosím, kontaktujte mě, než budete platit. .Čím více, tím levnější. Nějaké qeustion, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Email:[email protected] Wechat:+8618868108516, JAK POUŽÍVAT? 1,Vyčistit povrch objektu, který chcete držet.A udržovat ho v suchu; 2,Strhl celou nálepku opatrně z chrome papír, ale nedotýkejte se lepicí strany; 3,Dát nálepky, lepicí stranou na objekt měkké; 4,Stiskněte tlačítko nálepka rovnoměrně tak, že to bude držet objekt pevně; 5,Hotovo.Děkuji.

Jak se přizpůsobit?

1) Poskytnout své specifické požadavky a vektorové kresby; 2) Citace; 3) Potvrzení objednávky 4) Náš návrhář bude krvácet místo jako váš design nebo náš projektant může navrhnout, jak vaše žádost 5) poslat potvrzení rezervace návrh a PI na vás 6) Podepsané zpět potvrzení návrhu a provést platbu 7) Zahájení výroby po potvrzení a zaplacení 8) Výroba, asi 3-5 dní; 9) Přísná QC; 10) Doručení DHL /UPS/Fedex atd. podle vaší dodací adresu.

FAQ

Q: Jak mohu upravit svůj předmět? A : řekněte mi vaše požadavky a pošlete své kresby. Q : mohu si vzorek objednat? A : Určitě. Jsme rádi, že se pořadí vzorku. Q : Jak nás kontaktovat? A : můžete nás kontaktovat zde,E-mail, Wechat, QQ, nebo nám zavolejte. Q : Jak se mohu ujistit, že pro nás dobrou práci? A : můžeme vám poslat nějaké vzorky k testování za prvé. Q : mohu přizpůsobit balíček box? A : určitě, stačí mi říct vaše požadavky a pošlete své kresby.

Tipy:

1.Pokud jste designér, můžeme odeslat prázdné šablony, aby vám správnou velikost; 2.Můžeme také pomoci navrhnout bez jakéhokoli poplatku pro snadné základní umělecké dílo. To, co nabízíme, není jen výrobek,ale služba a hřejivý pocit, že jste s námi; jen neváhejte a kontaktujte nás bez váhání,budeme se snažit naše nejtěžší, aby se unikátní přizpůsobit pro vás!to patří jen tobě. Jakékoliv další otázky,kontaktujte nás právě teď!!! Kontaktujte NÁS (Řeka) QQ:404919344 Email:[email protected] Wechat:+8618868108516

Původ KN(Původu)
Velikost Under 5cm
Číslo Modelu Přizpůsobitelné
barva Vlastní
Materiál Vinyl PVC
Značka NoEnName_Null
Věk >3 ROKY STARÝ
Tvar Vlastní

Napsat recenzi

Logo Vlastní Lepicí Štítky, Transparentní Vinyl, PVC Samolepky, Nálepka Svatební 50ks/balení

Logo Vlastní Lepicí Štítky, Transparentní Vinyl, PVC Samolepky, Nálepka Svatební 50ks/balení

Transparentní Vinyl, PVC Samolepky Vítejte v našem obchodě. Je to transparentní pvc samolepky. Prosím, kontaktujte mě, než budete platit. .Čím více, tím levnější. Nějaké qeustion, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Email:[email protected] Wechat:+8618868108516, JAK POUŽÍVAT? 1,Vyčistit povrch objektu, který chcete držet.A udržovat ho v suchu; 2,Strhl

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty