HSP 180015-Zadní Převodovky (Shell) Upgrade Náhradních dílů 1:10 94180T2 Rc Auto

Dostupnost: Skladem

856.92 Kč

931.45 Kč

-8 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Popis: 100% Zbrusu Nový Název Dílu: Upgrade Díly Přepravní Podmínky

Objednávky budou odeslány do 7 pracovních dnů po zaplacení obdržel.Položky jsou dodávány z Číny (dílčí položky z našeho Španělsko sklad) pomocí leteckou poštu, Kurýrní, Expresní (na základě vaší volby), dosah většiny zemí v rámci 7-35 pracovních dnů.

Vrací Termín

V případě, že obdržíte vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.

V případě, že obdržíte nesprávné položky, položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.

Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli.Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než si objednáte.Bereme každý krok, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, ale tam bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu.V takovém případě, prosíme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit.Vaše spokojenost je pro nás důležitá a ceníme si také obchod s vámi.

Zpětná vazba

Pokud jste spokojeni s našimi službami a naše auto na dálkové ovládání výrobky a náhradní díly, prosím, nechte pozitivní zpětnou vazbu s námi.To je opravdu pro nás důležité udržet vysokou míru pozitivní zpětné vazby.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Budeme pracovat s vámi vyřešit jakýkoliv problém včas.Díky za vaše pochopení a spolupráci předem.

Jiné Politiky

Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU s vámi po obdržení platby.Prosím, kontaktujte nás, pokud jste spokojeni s bodem poté, co jej obdržel.

Všechny e-maily a zprávy budou zodpovězeny v rámci jednoho pracovního dne.Pokud neobdržíte naši odpověď včas, prosím laskavě znovu odeslat svůj e-mail a my vám odpovíme t o vás jako brzy, jak je to možné.

Děkuji a s pozdravem!

Žádné Hobby Tým

RC Díly A Accs 94180 Upgrade Díly
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení 94180 Upgrade Díly
Čtyři-Pohon kola Atributy Další
Upgrade Díly/Příslušenství 94180 Upgrade Díly
Značka hsp
Pro Typ Vozidla Auta
Číslo Modelu 94180 RC AUTO UPGRADE DÍLY
Materiál Kovové
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Nástroj Dodávky Další

Napsat recenzi

HSP 180015-Zadní Převodovky (Shell) Upgrade Náhradních dílů 1:10 94180T2 Rc Auto

HSP 180015-Zadní Převodovky (Shell) Upgrade Náhradních dílů 1:10 94180T2 Rc Auto

Popis: 100% Zbrusu Nový Název Dílu: Upgrade Díly Přepravní Podmínky Objednávky budou odeslány do 7 pracovních dnů po zaplacení obdržel.Položky jsou dodávány z Číny (dílčí položky z našeho Španělsko sklad) pomocí leteckou poštu, Kurýrní, Expresní (na základě vaší volby), dosah většiny zemí v rámci 7-35 pracovních dnů. Vrací Termín V

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty