Dopro Guitar Bass Nový Model Push-Push Hrnec(Ne Vytáhnout Už) Audio/Lineární Kužel Guitar Potenciometr Hrnce A250K/A500K/B250K/B500K

Dostupnost: Skladem

161.27 Kč

177.24 Kč

-9 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Stále použít Push-Pull Poty? Zkuste použít tyto Push Push Hrnce nyní,Jeden směrem dolů, dotkněte se všechno,ne svírala a tápání navždy,není nutné, aby vytáhnout už

Metrické 6,8 mm(M7) průměr Hřídele (ne USA Závit Hřídele) s 6mm vroubkovaný split hřídel; Prosím, ověřte, zda rozměry pečlivě před objednáním zboží

Skvělé pro vlastní zapojení jako cívka výčepní, fáze, a sériové/paralelní

Audio Kužel (A) se zvyšuje nebo snižuje v šikmé křivky módní ; Lineární Kužel (B) se zvyšuje nebo snižuje lineárně; Audio Taper (A) jsou vždy použit jako Tón a Lineární Kužel (B) se vždy používají jako Objem, ale můžete použít Audio Taper jako Objem a Lineární Kužel jako Tón, jako dobře, je to obvykle závisí na vaší osobní preference

Pokyny nejsou v ceně,prosím, obraťte se na svého místního houslaře pro instalaci

Bass Push Push Hrnec Kužel x1

Platba musí být doručena do 7 dnů po aukce skončila. budeme odeslat ji jako brzy, jak je to možné poté, co jste zaplatili.

Máme loď do 2 pracovních dnů . Většina našich položky jsou dodávány prostřednictvím běžné ekonomice Air Post, aniž sledovací odkaz, pokud chcete přidat sledovací odkaz na váš balíček, dalších $4.00 bude potřebná pro přepravu. Prosím, věnujte velkou pozornost, aby tento termín dříve, než si koupíte.

My dont přijímáme kombinovat poštovné. Pokud chcete žádost o velkoobchodní nabídku, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení přepravní poplatky první.

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupující ' s odpovědností. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Budeme loď na adresu, kterou jste zadali během checkout procesu, spíše než váš PayPal dodací adresu.

To je mezinárodní poštou z Číny se po celém Světě.Běžná dodací lhůta je 10-20 pracovních dnů, aby se Spojené Státy a 15-25 pracovních dnů do jiných zemí, prosím, velkorysý pochopit, že.

Zkontrolujte vaši objednávku okamžitě, jakmile je obdržíte. Všechny pohledávky (poškozené, chybějící nebo nesprávné položky) musí být podána do 7 dnů od data, k nim dostanete.

Vadný Pořadí:

Pokud příkaz, který jste obdrželi, má výrobce vadu, prosím, napište nám fotografie z vadné položky okamžitě. Musíme vás poslat zpět vadné části dříve, než jsme loď vám náhradní. Jakmile obdržíme vadné části a prohlédnout si ji, budeme dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Poškození při přepravě:

Zkontrolujte, zda váš balíček(y), než to přijmout. Pokud vidíte jakékoliv poškození a/nebo důkazy o manipulaci na vnějším obalu MUSÍTE se ujistit, že dodávka osoba dává na vědomí, že toto poškození na potvrzení o doručení. Jakmile jste provedli jisti, je vědomí, poškození je na potvrzení o doručení, řekněte řidič dodávky, který odmítne přijmout poškozené balení, pak kontaktujte nás okamžitě. Jakmile jsme potvrdit naše dopravce, jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Chybějící Příkazy:

Pokud jste obdrželi dílčí objednávky, neprodleně nás kontaktujte. V tomto případě, prosím, napište nám fotografie z dílčích pořadí, které jste obdrželi. Jakmile jsme potvrdit naše přepravní dept., jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Špatné Rozkazy:

Pokud obdržíte zboží, které jste si objednali, kontaktujte nás ihned. V tomto případě, prosím, napište nám fotky položku, kterou jste obdrželi. Jakmile jsme potvrdit naše přepravní dept., jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

V slovo, Pokud máte nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás na prvním místě! budeme řešit vaše problémy co nejdříve. Prosím, ne otevřít spor na lehkou váhu, než kontaktujte nás, to je nepřispívá k vyřešení problému. Díky za pochopení!

Vážíme si podnikání s našimi zákazníky, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu a dejte nám 5-hvězdičkový hodnocení skóre. Pokud máte problémy, prosím, ujistěte se, kontaktujte nás nejprve a budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Máte-li jakékoli dotazy nebo problémy, Prosím, neváhejte a kontaktujte nás,Budeme odpověď vám do 24 hodin. Prosím, podívejte se na naše termíny a popisy pozorně předtím, než jste nabídku.

Typ Kužel
Značka Dopro

Napsat recenzi

Dopro Guitar Bass Nový Model Push-Push Hrnec(Ne Vytáhnout Už) Audio/Lineární Kužel Guitar Potenciometr Hrnce A250K/A500K/B250K/B500K

Dopro Guitar Bass Nový Model Push-Push Hrnec(Ne Vytáhnout Už) Audio/Lineární Kužel Guitar Potenciometr Hrnce A250K/A500K/B250K/B500K

Stále použít Push-Pull Poty? Zkuste použít tyto Push Push Hrnce nyní,Jeden směrem dolů, dotkněte se všechno,ne svírala a tápání navždy,není nutné, aby vytáhnout už Metrické 6,8 mm(M7) průměr Hřídele (ne USA Závit Hřídele) s 6mm vroubkovaný split hřídel; Prosím, ověřte, zda rozměry pečlivě před objednáním zboží Skvělé pro

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty