Nové Příjezdu GC-1065 Profesionální Detektor Kovů Podzemní Gold Silver treasure Hunter finder Bagr Vysoká Citlivost

Dostupnost: Skladem

1 612.24 Kč

1 896.62 Kč

-14 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Nové Příjezdu GC-1065 Profesionální Detektor Kovů Podzemní Gold Silver treasure Hunter finder Bagr Vysoká Citlivost Tohle je naše 6.3" Diskriminaci Detektor Kovu s Modrými LED .To Může Být Použit K Najít Chybějící Nebo Ztracené mince, relikvie, šperky, zlato, stříbro a Jiné Kovové Předměty jen o kdekoliv. Můžete Také Najít Spoustu Uzávěry Lahví, Kovové Přívěsky A Fólie Zábal. To také má Dva Provozní Režimy: ALL METAL a DISK,které mohou pomoci hledat pro všechny druhy kovů nebo diskriminuje, jaký druh kovu je detekován. Nebojte Se Koupit Jeden Teď! Funkce produktu: • Dva Provozní Režimy – ALL METAL, KOTOUČOVÉ • VŠECHNY KOVOVÉ – umožňuje vyhledávat pro všechny druhy kovů s auto ground balance a vysokou citlivost. To je nejlepší provozní režim. • DISK – rozlišuje jaký druh kovu je detekován. • Hlasitost – nastavení hlasitosti reproduktoru a sluchátka. • Jack pro sluchátka – umožňuje připojení stereo sluchátek (není součástí dodávky) k detektoru v soukromí. • Zobrazení metr a Ukazatel – ukazatel nálady v pořádku, když kov je našel. • Vodotěsné Vyhledávání Cívky – umožňuje vyhledávání kovových předmětů pod mělké vodě. • Poznámka: vyhledávací cívka je vodotěsná, ale ovládací bydlení není vodotěsný. • Nastavitelný Představec – umožňuje nastavit detektor délky pro pohodlné používání. • Poznámka: Váš detektor kovů vyžaduje jednu 9V alkalickou baterii (není součástí dodávky). • Atraktivní modrý LED indikátory Dva Provozní Režimy: ALL METAL, DISK Napájení: 9V(baterie není součástí balení) Frekvence: 6.5 - 6.8 k Hz Proud: Max: 40mA Průměr Reproduktoru: 1.2" Citlivost: 25%: 160mm Úsek Délka: 33.4" - 45" Detektor Průměr: 7.5" Rozměry: 44" x 7,5" x 10.4" Balíčku Váha: 4lbs obsah Balení: 1 x Detektor 1 x Uživatelská Příručka

O Cla :

Obvykle, budeme psát nízkou cenu v balíku, a prohlásit ho jako dárek, ale prosím, vědět, že tam ještě možná nějaké clo (není to moc často, ale existují). To je mimo naši kontrolu, nemůžeme zaručit, že neexistuje žádná daň poplatek. Pokud je poplatek v celních, že poplatky musí být dovolit po vašem boku. Upřímně se omlouváme za nepříjemnosti, které to může způsobit.

Poznámka :

Pokud zvolíte dopravu zdarma možnost, vaše zásilka bude přímo vaší domácnosti pouze jeden čas, nebo je zašle na vaši místní poštu, pak budete muset vzít své sledovací číslo a vaše osobní ID sbírat své položky. Budeme vás informovat ihned, jakmile vaše zásilka byla odeslána.

Pokud zvolíte expresní dopravu, prosím, nezapomeňte zanechat své telefonní číslo, toto je nutné pro expresní dopravu.

Pokles lodní dopravy, velkoobchodní a přizpůsobit jsou všechny přijatelné, prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro bližší detaily spolupráce!

S LCD Obrazovkou, Nebo Ne Ano
Indikace Režimu
DIY Dodávky Obrábění kovů
Číslo Modelu MD1065
Napájení Typ Baterie-Poháněl
Barva
Aktuální
Baterie
Značka Tekpoint
Citlivost

Napsat recenzi

Nové Příjezdu GC-1065 Profesionální Detektor Kovů Podzemní Gold Silver treasure Hunter finder Bagr Vysoká Citlivost

Nové Příjezdu GC-1065 Profesionální Detektor Kovů Podzemní Gold Silver treasure Hunter finder Bagr Vysoká Citlivost

Nové Příjezdu GC-1065 Profesionální Detektor Kovů Podzemní Gold Silver treasure Hunter finder Bagr Vysoká Citlivost Tohle je naše 6.3 Diskriminaci Detektor Kovu s Modrými LED .To Může Být Použit K Najít Chybějící Nebo Ztracené mince, relikvie, šperky, zlato, stříbro a Jiné Kovové Předměty jen o kdekoliv. Můžete Také Najít Spoustu Uzávěry Lahví, Kovové

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty