Vysoce Kvalitní 50g kafuter K-303 UV lepidlo akryl transparentní lepidlo UV vytvrzení lepidla

Dostupnost: Skladem

324.98 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Vysoce Kvalitní 50g kafuter K-303 UV lepidlo akryl transparentní lepidlo UV vytvrzení lepidla

Vlastnosti produktu : K-303 je věnován lepidlo akryl (PMMA) nebo akrylové lepidlo mezi skla a kovu mezi vysokou lepicí sílu, např. akrylové billboardy, lepidla, akrylátové výrobky , ale také pro jiné transparentních plastů jako PC , PVC, PS, ABS a další plasty, lepidla, upevnění , lepení s vynikajícími výsledky, jako jsou plastové krabice, plastové výrobky , jako je lepení. Klíčové ukazatele výkonnosti : Vzhled: světle transparentní kapalina Viskozita cps: 550 ± 100 (Brookfield DV-II viskozimetru při 25 ° C , SC 4-15 rotoru ) Tvrdost ( Shore D): 53 (GB / T 531-1999 vytvrzení test ) Typické léčení povaha: K-303 bude vyléčen pod uv světlo , slunce se pomalu ztuhne . 220-260nm zdroj světla pomáhá povrch vyléčit . Vyléčení , hloubky, a nakonec vytvrzení efekt je suché a UV světelný zdroj , expozice, čas , propustnost světla souvisejícího materiálu . Navržené experimenty pro určení konečného vytvrzení . Umístění čas : 6s-125W PHILIPS vysokotlaké zářivky , 4.5 mW / cm ⊃2; UVA 3mm PMMA / PMMA Typické vyléčit vlastnosti: Pevnost v tahu pevnost ve smyku (GB 7124-86) překrývají plochu 25 × 5 = 125mm2: PS / PS ,4-5MPa zničit oba PS 30 ° C, Použijte tyto kroky: 1 . V závislosti na materiálu, povrchové úpravy , povrch suchý a čistý , žádné slabé mezní vrstva ; 2 . rozhraní lepení materiálu na potřebu kontinuální povlak, dávejte pozor, aby se rozešli ; 3 . polohování světla lepidlo do krátké uv vytvrzování lampa záření, dokud ruka pošťuchování fixní; 4 . odstranit přebytečné lepidlo s nožem seškrábat lepidlo přetečení , nebo měkký hadřík , papírový ručník a jemně vymazat přebytečné lepidlo může být také namočeným v acetonu, alkoholu otřete ; 5 . plné vytvrzení vysoká radiace , dokud se zcela vyléčen , poznámka teplota není příliš vysoká ; 6 . namočeným v acetonu, alkoholu, čisticí materiály, s měkký hadřík nebo papírový ručník a jemně otřete lepení dobrý materiál . Návod k použití: 1 . lepicí povrch čistý, suchý a bez mastnoty , můžete otřete aceton , vysoušeč vlasů . 2 . UV lampa umístěna vytvrzení , vytvrzení rychlost je závislá na lepidlo absorbovat světelnou energii ze zdroje světla asociovaný s , propustnost světla materiálu a dalších faktorech . 3 . operace by neměla zmáčknout příliš těžké být lepkavý , a nesmí být opakovaně stěhoval od sebe adherend. 4 . pomocí zbytku lepidla nesmí spadnout zpět do původního obalu, aby se zabránilo kontaminaci. Poznámka: Vyhněte se kontaktu s očima, pokožkou a oblečením . Tento pár očí a mírné podráždění kůže. Pokud náhodou stříkající do očí , okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody , protože tam není třeba jít do nemocnice. Opláchněte okamžitě mýdlem a vodou po kontaktu s kůží. Prosím, umýt, než oni mohou nosit oblečení. Nedovolte, aby se kontaktu s dětmi . Skladování: Tento produkt je citlivý na světlo a teplo , budete potřebovat skladování v chladném, suchém místě, daleko od světla pod 28 ° C , platný po dobu jednoho roku . Cenu ústupků, vyšší výkon, vítejte na velkoobchodní!

Platební metody

Jen pocit jistoty platit nás prostřednictvím způsobu, jak je uvedeno níže, Pokud si přejete zaplatit pomocí jiné metody, prosím, laskavě kontaktujte nás. Vaše platba je pouze vydala se k nám po vás potvrzení, že jste obdrželi zboží.

Doprava

Výchozí způsob dopravy je HongKong Post Airmail . Prosím, laskavě kontaktujte nás, pokud byste chtěli, aby si vybrat, my vám řekne, jak moc extra poplatek budete muset zaplatit.

Způsob Dopravy

RU Poštovné

BR Poštovné

US Shipping

Mezinárodní Doprava

Průměrná Dodací Lhůta

HongKong Post Airmail

30-45 Dní

30-90 Dnů

/

15-60 Dní

E-Paket

/

/

7-15 Dnů

/

Expresní Doprava

(DHL/EMS/Fedex)

6-10 dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

Dovozní cla, Daně a jiné zvyky související poplatky nejsou zahrnuty v ceně. Kupující nese všechny dodatečné náklady, které vzniknou (pokud existuje),pokud kupující nekoupil pojištění.

Návrat politiky

Prosím, vrátit položku do 7 dnů po obdržení, pokud nejste spokojeni s to (Kupující předpokládá, zpáteční adresou). Všechny vrácené zboží musí být v původním podmínkám, kontaktujte nás prosím nejprve na zpáteční adresu a instrukce.

Zpětná vazba

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Budeme dávat pozitivní zpětnou vazbu na vás, příliš.

Pokud se vyskytnou nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás za prvé. Budeme se snažit vyřešit problém pro vás.

Užijte si nakupování a mají příjemný čas!

Je Přizpůsoben Ano
Typ Těsnící
Množství 1KS
Hmotnost 50g/pcs
Trvanlivost 24 Měsíců
Ochrana životního prostředí Non-Toxické
Použití Akrylové lepidlo, lepení mezi akryl a sklo, kov
Číslo Modelu kafuter
Kategorie Chemické Lepidlo
Funkce Silná lepicí síla

Napsat recenzi

Vysoce Kvalitní 50g kafuter K-303 UV lepidlo akryl transparentní lepidlo UV vytvrzení lepidla

Vysoce Kvalitní 50g kafuter K-303 UV lepidlo akryl transparentní lepidlo UV vytvrzení lepidla

Vysoce Kvalitní 50g kafuter K-303 UV lepidlo akryl transparentní lepidlo UV vytvrzení lepidla Vlastnosti produktu : K-303 je věnován lepidlo akryl (PMMA) nebo akrylové lepidlo mezi skla a kovu mezi vysokou lepicí sílu, např. akrylové billboardy, lepidla, akrylátové výrobky , ale také pro jiné transparentních plastů jako PC , PVC, PS, ABS a další plasty, lepidla,

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty